SARDYNIA BEZ SAMOCHODU – transfer z lotniska w Cagliari i autorskie wycieczki po polsku

SARDYNIA BEZ SAMOCHODU – transfer z lotniska w Cagliari i autorskie wycieczki po polsku

Sardynia to wyspa, którą najlepiej zwiedzać samochodem. Linia kolejowa jest średnio rozwinięta, transport autobusowy całkiem nieźle funkcjonuje, ale i tak w wiele interesujących miejsc, bez samochodu po prostu ciężko dotrzeć. Dla osób, które nie chcą wynajmować na Sardynii samochodu, rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości tranzytu z lotniska w Cagliari do miejsca docelowego oraz autorskie wycieczki po wyspie.

Tranzyt z lotniska w Cagliari

Transfer z lotniska w Cagliari

Transfer z lotniska w Cagliari na wybrzeże oraz inne wycieczki i transfery możesz zamówić w języku polskim u Sylwii Siankiewicz. Jej sylwetka już pojawiał się na blogu, możesz ją przeczytać tutaj. Sylwia zajmuje się profesjonalnie obsługą turystów we Włoszech od 20 lat, organizuje transfery w całych Włoszech dla firm i biur podróży oraz grup zorganizowanych i rodzin.

Sylwia Siankiewicz, Sardynia

Na Sardynii ma dostępne auta 1-6 osobowe oraz dla większy busy dla zorganizowanych grup, od 30 do 50 osób. Kierowcy mówią po angielsku lub niemiecku, Sylwia oczywiście także w języku polskim.

Samochód to m.in. Mercedes V classe, 7 osobowy, siedzenia skórzane, dezynfekowane, wyposażony w stolik, wersja long na dodatkowe bagaże, oraz z możliwością zachowania odstępów, przy np.  4 obcych osobach. Wifi na pokładzie.

Tranzyt z lotniska w Cagliari

Ceny są bardzo przystępne, a na hasło Italia poza szlakiem możecie liczyć na szczególne traktowanie.

Kontakt w języku polskim z Sylwią: email: italia@italiaitalia.info, www.italiaitalia.info, tel.  +48 604 363 313, +39 333 6543 580.

Wycieczki autorskie na Sardynii

Poza tym, że Sylwia organizuje transfer z lotniska w Cagliari, w ofercie ma także jednodniowe wycieczki. Głównie trasa wiedzie od stolicy po Solanas – Villasimius do Costa Rei. Można liczyć także na podpowiedź, gdzie udać się na rejs, trekking, gdzie są najwspanialsze plaże, itp. Najwspanialsze są jednak autorskie wycieczki Sylwii. Zawiezie cię do winiarni na degustację wina, albo do Barumini do Nuraghe, parków archeologicznych. Możesz skorzystać z przejazdu trasą panoramiczną na wschodzie, zachodzie i południu Sardynii.

Jesteś na Pinterest? Zapisz zdjęcia na swojej tablicy. Zapraszam cię także do obserwacji mojego konta.

Sardynia bez samochodu, transfer z lotniska w Cagliari i wycieczki po wyspie po polsku
Sardynia bez samochodu, transfer z lotniska w Cagliari i wycieczki po wyspie po polsku
Sardynia bez samochodu, transfer z lotniska w Cagliari i wycieczki po wyspie po polsku

Włoska poczta

Dołącz do czytelników mojego newslettera, poste italiane. Nie tylko nie przeoczysz żadnego artykułu na blogu, ale także otrzymasz dodatkową wiedzę o Italii.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu praktycznych informacji o Italii, zapraszam Cię do mojej grupy na FB: Moje wielkie włoskie podróże, którą w lipcu 2017 wyróżnił Magazyn Glamour, jako jedna z najciekawszych grup na FB. Zapraszam cię także na mojego Instagrama, na którym znajdziesz całą masę włoskich inspiracji!

Jak naprawdę wyglądają wakacje we Włoszech 2020
Previous post
Jak naprawdę wyglądają wakacje we Włoszech 2020 - moje doświadczenia z 3 tyg. podróży
Sałatka panzanella - przepis
Next post
PANZANELLA - wyczaruj smak Toskanii w kilka minut

2 komentarze

 1. Zygmunt
  17 września, 2021 at 8:37 am — Odpowiedz

  Witam serdecznie,

  mam pytanie, moim marzeniem jest zwiedzić archipelag La Maddalena, czy Pani organizuje takie wycieczki?, jestem przyzwyczajony do podróżniczych wycieczek, może Pani znalazłaby do już organizowanych przez siebie wycieczek z Polski dodanie jednej osoby, w tym roku lub przyszłym, w tym roku mam wolne od 13-26 pażdziernik, lub na przyszły rok , lecz musiałbym wiedzieć wcześniej aby zaklepać sobie urlop, wylot może być z Warszawy,Katowic, Krakowa lub autokarem, czas wycieczki może być 3-8 dni.

  Pozdrawiam

  • 17 września, 2021 at 9:19 am — Odpowiedz

   Panie Zygmuncie, ja bym bardzo chciała, aby pan jeszcze raz przeczytał ten krótki artykuł i skontaktował się z jego bohaterką, panią Sylwią.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Back
SHARE

SARDYNIA BEZ SAMOCHODU – transfer z lotniska w Cagliari i autorskie wycieczki po polsku