Italia poza szlakiem. Witaj w moich skromnych progach

Italia poza szlakiem. Witaj w moich skromnych progach

Witaj na blogu Italia Poza Szlakiem!

Włochy to kraj pełen inspiracji. Można tu przyjeżdżać wiele razy i zawsze odkryć coś zupełnie nowego.

Ten blog jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy pragną spędzić trochę czasu we Włoszech. To miejsce dla tych, którzy myślą o włoskich podróżach zaglądając nie tylko do głównych atrakcji turystycznych. Chcę Ci pokazać, że Włochy to nie tylko Rzym , Wenecja , Florencja czy Mediolan. To kraj pełen mikro perełek, małych miasteczek, gdzie toczy się prawdziwe włoskie życie. Takie miejsca kocham najbardziej i mam nadzieję, że i Ty zechcesz coś więcej.

Na Italia poza szlakiem znajdziecie się propozycje zwiedzenia miast i miasteczek, opisy rejonów Włoch – ich tradycje, zwyczaje, a także godne polecenia restauracje czy bary, gdzie naprawdę warto zjeść. To tu znajdziesz miejsca, gdzie warto być, a zwykle brakuje na nie czasu, opisy regionalnych potraw, propozycje podróży do winnic, producentów oliwy, a także nieco włoskiego. Popieram ideologię slow food i slow life, popieram regionalnych wytwórców żywności i kultywatorów miejscowych tradycji. To od nich można się uczyć szacunku dla miejsca, w którym żyjemy, sztuki kulinarnej i tej prawdziwej włoskiej radości z najprostszych rzeczy dnia codziennego:).

Italia poza szlakiem. Magda Ciach-Baklarz

Jeśli planujesz niestandardową podróż do Włoch lub chociażby kilka dni poza szlakiem to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Mam nadzieję, że zabieram Cię w ciekawą podróż pełną niespodzianek, zwrotów akcji i po prostu dobrej zabawy!

Oto, co znajdziecie w tym wpisie

Poznaj Italia poza szlakiem

Jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie czegoś więcej, zapraszam Cię do przeczytanie kilku słów O mnie. A jeśli masz ochotę na współpracę z italomaniaczką twardo stąpającą po ziemi, zerknij do Współpraca. Dowiesz się, kim jest Italia poza szlakiem i dlaczego w moim życiu już pierwszy wyjazd do Włoch była kluczowym wydarzeniem. Lubię powtarzać, że zmienił moje życie, pozytywnie. Choć nie od razu. Ziarenko italofilii zostało zasiane i rozwijało się powolutku do momentu, gdy doszło do mnie, że to jest to!

A Ty? Też kochasz Włochy?

Zapraszam bardzo, bardzo serdecznie,

Magda Ciach-Baklarz

Włoska poczta

Dzielę się z Tobą moimi włoskimi podróżami mając nadzieję, że cię zainspirują do samodzielnego poznawania jednego z najpiękniejszych krajów na świecie. Dlatego zachęcam, abyś dołączył także do czytelników mojego newslettera, poste italiane. Tylko dzięki temu nie przeoczysz niczego, co się pojawiło na blogu, ale przede wszystkim, otrzymasz mnóstwo dodatkowych informacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu praktycznych informacji o Italii, zapraszam Cię do mojej grupy na FB: Moje wielkie włoskie podróże, którą wyróżnił Magazyn Glamour, jako jedna z najciekawszych grup na FB. Zapraszam cię także na mojego Instagrama, na którym znajdziesz całą masę włoskich inspiracji!

Previous post
There is no more story.
Lampedusa. Spiaggia dei Cognili
Next post
SYCYLIA, LAMPEDUSA – Spiaggia dei Conigli, najpiękniejsza plaża świata

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Back
SHARE

Italia poza szlakiem. Witaj w moich skromnych progach