Italia poza szlakiem. Witaj w moich skromnych progach

Witaj na blogu Italia Poza Szlakiem!

Włochy to kraj pełen inspiracji. Można tu przyjeżdżać wiele razy i zawsze odkryć coś zupełnie nowego.

Ten blog jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy pragną spędzić trochę czasu we Włoszech. To miejsce dla tych, którzy myślą o włoskich podróżach zaglądając nie tylko do głównych atrakcji turystycznych. Chcę Ci pokazać, że Włochy to nie tylko Rzym , Wenecja , Florencja czy Mediolan. To kraj pełen mikro perełek, małych miasteczek, gdzie toczy się prawdziwe włoskie życie. Takie miejsca kocham najbardziej i mam nadzieję, że i Ty zechcesz coś więcej.

Na Italia poza szlakiem znajdziecie się propozycje zwiedzenia miast i miasteczek, opisy rejonów Włoch – ich tradycje, zwyczaje, a także godne polecenia restauracje czy bary, gdzie naprawdę warto zjeść. To tu znajdziesz miejsca, gdzie warto być, a zwykle brakuje na nie czasu, opisy regionalnych potraw, propozycje podróży do winnic, producentów oliwy, a także nieco włoskiego. Popieram ideologię slow food i slow life, popieram regionalnych wytwórców żywności i kultywatorów miejscowych tradycji. To od nich można się uczyć szacunku dla miejsca, w którym żyjemy, sztuki kulinarnej i tej prawdziwej włoskiej radości z najprostszych rzeczy dnia codziennego:).

Italia poza szlakiem. Magda Ciach-Baklarz

Jeśli planujesz niestandardową podróż do Włoch lub chociażby kilka dni poza szlakiem to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Mam nadzieję, że zabieram Cię w ciekawą podróż pełną niespodzianek, zwrotów akcji i po prostu dobrej zabawy!

Poznaj Italia poza szlakiem

Jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie czegoś więcej, zapraszam Cię do przeczytanie kilku słów O mnie. A jeśli masz ochotę na współpracę z italomaniaczką twardo stąpającą po ziemi, zerknij do Współpraca. Dowiesz się, kim jest Italia poza szlakiem i dlaczego w moim życiu już pierwszy wyjazd do Włoch była kluczowym wydarzeniem. Lubię powtarzać, że zmienił moje życie, pozytywnie. Choć nie od razu. Ziarenko italofilii zostało zasiane i rozwijało się powolutku do momentu, gdy doszło do mnie, że to jest to!

A Ty? Też kochasz Włochy?

Zapraszam bardzo, bardzo serdecznie,

Magda Ciach-Baklarz

Previous post
There is no more story.
Lampedusa. Spiaggia dei Cognili
Next post
LAMPEDUSA, SYCYLIA. Spiaggia dei Conigli - najpiękniejsza plaża świata

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Back

CIAO! TU MAGDA

OFERTA KONSULTACJI I PLANÓW PODRÓŻY

POTRZEBUJESZ SAMOCHÓD?

MARZYSZ O REJSIE WE WŁOSZECH?

KUP AUTENTYCZNE WŁOSKIE PRODUKTY

MOJA GRUPA NA FACEBOOKU

ITALIA POZA SZLAKIEM NA INSTAGRAMIE

Instagram has returned invalid data.

WSKAKUJ DO MOJEGO ŚWIATA

JESTEŚ ZE MNĄ NA FACEBOOKU?

Facebook Pagelike Widget
SHARE

Italia poza szlakiem. Witaj w moich skromnych progach