Italia poza szlakiem. Witaj w moich skromnych progach

Italia poza szlakiem. Witaj w moich skromnych progach

Witaj na blogu Italia Poza Szlakiem!

Włochy to kraj pełen inspiracji. Można tu przyjeżdżać wiele razy i zawsze odkryć coś zupełnie nowego.

Ten blog jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy pragną spędzić trochę czasu we Włoszech. To miejsce dla tych, którzy myślą o włoskich podróżach zaglądając nie tylko do głównych atrakcji turystycznych. Chcę Ci pokazać, że Włochy to nie tylko Rzym , Wenecja , Florencja czy Mediolan. To kraj pełen mikro perełek, małych miasteczek, gdzie toczy się prawdziwe włoskie życie. Takie miejsca kocham najbardziej i mam nadzieję, że i Ty zechcesz coś więcej.

Na Italia poza szlakiem znajdziecie się propozycje zwiedzenia miast i miasteczek, opisy rejonów Włoch – ich tradycje, zwyczaje, a także godne polecenia restauracje czy bary, gdzie naprawdę warto zjeść. To tu znajdziesz miejsca, gdzie warto być, a zwykle brakuje na nie czasu, opisy regionalnych potraw, propozycje podróży do winnic, producentów oliwy, a także nieco włoskiego. Popieram ideologię slow food i slow life, popieram regionalnych wytwórców żywności i kultywatorów miejscowych tradycji. To od nich można się uczyć szacunku dla miejsca, w którym żyjemy, sztuki kulinarnej i tej prawdziwej włoskiej radości z najprostszych rzeczy dnia codziennego:).

Italia poza szlakiem. Magda Ciach-Baklarz

Jeśli planujesz niestandardową podróż do Włoch lub chociażby kilka dni poza szlakiem to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Mam nadzieję, że zabieram Cię w ciekawą podróż pełną niespodzianek, zwrotów akcji i po prostu dobrej zabawy!

Poznaj Italia poza szlakiem

Jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie czegoś więcej, zapraszam Cię do przeczytanie kilku słów O mnie. A jeśli masz ochotę na współpracę z italomaniaczką twardo stąpającą po ziemi, zerknij do Współpraca. Dowiesz się, kim jest Italia poza szlakiem i dlaczego w moim życiu już pierwszy wyjazd do Włoch była kluczowym wydarzeniem. Lubię powtarzać, że zmienił moje życie, pozytywnie. Choć nie od razu. Ziarenko italofilii zostało zasiane i rozwijało się powolutku do momentu, gdy doszło do mnie, że to jest to!

A Ty? Też kochasz Włochy?

Zapraszam bardzo, bardzo serdecznie,

Magda Ciach-Baklarz

Previous post
There is no more story.
Lampedusa. Spiaggia dei Cognili
Next post
LAMPEDUSA, SYCYLIA. Spiaggia dei Conigli - najpiękniejsza plaża świata

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Back
SHARE

Italia poza szlakiem. Witaj w moich skromnych progach