Foto weekend w Rzymie

Italia poza szlakiem zaprasza wszystkich chętnych na naukę fotografii w Wiecznym Mieście pod okiem znakomitego włoskiego fotografika dokumentalisty Marco Bulgarelliego. Ten specjalnie zaprojektowany, dwudniowy tour w Rzymie ma na celu odkrycie i poznanie miasta pod okiem jego mieszkańca i profesjonalnego fotografa jednocześnie. Prócz zabytków, które budzą najwiȩksze zainteresowanie, fotograf zabierze Państwa w miejsca zdecydowanie mniej znane.

Photo tour organizowany jest dla wszystkich pełnoletnich miłośników fotografii chcących doskonalić swoje umiejętności, dla zawodowych fotografów oraz dla tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z fotografią.

Kim jest Marco Bulgarelli

Marco Bulgarelli_b&w

Marco Bulgarelli jest jednym z najważniejszych włoskich fotoreporterόw i fotografików dokumentalnych, dziennikarzem i podróżnikiem. Jest laureatem włoskich i międzynarodowych nagród fotograficznych.

Swoje zdjęcia publikuje w najważniejszych pismach włoskich: Espresso, Max, East, D della Repubblica, qui Touring oraz w najważniejszych magazynach zagranicznych – takich, jak: National Geographic, die Zeit, Geo, Stern. Reprezentowany jest przez agencję GAMMA oraz przez LUZphoto.

Więcej informacji można znaleźć na stronie fotografa www.marcobulgarelli.com.

KALENDARZ WEEKENDÓW

FOTOGRAFICZNYCH W RZYMIE 2015

TERMINY I CENY

 1. 18 – 19 kwietnia Cena € 150
 2. 30 – 31 maja Cena € 150
 3. 13 – 14 czerwca Cena € 150
 4. 11 – 12 lipca Cena € 150
 5. 29 – 30 sierpnia Cena € 150
 6. 3 – 4 października Cena € 150

Liczba uczestników: 5 – 10 osób

Cena zawiera:

 • dwudniowy photo tour w Rzymie,
 • opiekę fotografa i przewodnika,
 • opiekę tłumacza i organizatora.

Cena nie obejmuje:

 • kosztów dojazdu i pobytu w Rzymie,
 • noclegów.
REZERWACJA MIEJSC

Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia potwierdzone wpłatą zaliczki w wysokości €50 przyjmujemy do dwóch miesięcy przed każdym wyznaczonym terminem foto weekendu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych. W takim wypadku zaliczka zostanie w całości zwrócona wpłacającym.

KONTAKT

email: italiapozaszlakiem@gmail.com

PROGRAM

Podczas plenerów zostaną omówione różne gatunki fotografii dające możliwość uczestnikom sprawdzenie własnych umiejętności w praktyce:

 • fotografia dokumentalna,
 • fotografia artystyczna,
 • reportaż podróżniczy,
 • street photography,
 • fotografia portretowa.

Uczestnicy będą ściśle monitorowani przez fotografa, ktόry aktywnie pomoże w dobraniu metody pracy celem stworzenia indywidualnego fotoreportażu. W ciągu dwudniowych plenerόw zajmiemy siȩ rόżnymi tematami miasta. Oprócz najważniejszych zabytkόw, placów i kościołόw, poznamy także mniej znane, fascynujące budynki oraz dzielnice. Poza cudami starożytnego Rzymu skupimy siȩ także na architekturze z XIX i XX wieku, słynnej z budynków, przemysłowych instalacji oraz dzielnic robotniczych. Jednego z wieczorów zapoznamy siȩ z fotografią uliczną podczas nocnego portretu miasta na tle najmodniejszych dzielnic Rzymu.

OFERTA NOCLEGOWA

Oferta zniżki dla czytelników bloga Italia poza szlakiem w St. Peter’s Rooms Rome

Na hasło: Italia poza szlakiem możecie liczyć na zniżkę w wysokości 15% w doskonale usytuowanym B&B, blisko Watykanu. Mają polską wersję językową strony, gdzie możecie się wszystkiego dowiedzieć. Sprawdźcie, jakie mają na stronie ceny i odejmijcie w głowie 15%. Aby uzyskać zniżkę należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo w języku polskim: Arkadiusz Hirsch, tel. +39 329 4014738, e-mail: info@stpetersroomsrome.it

St. Peterrs Room

2 komentarze

 1. Maj 7, 2015 at 3:13 am — Odpowiedz

  Witam goraco,
  Moja corka jest studentka ,poszukuje taniego,czystego pokoju na okres 8 tyg. niedaleko Ambassy USA w Mediolanie(MIlan)>Mowi perfect polski i angielski.Praktyka jest nie platna, stad poszukiwania cos niedrogiego.Jest mloda, madra,dziewczyna, bez zadnych problemow.Mozna jej zaufac .Moze znasz kogos lub jakies strony internetowe, sprawdzone gdzie moglaby cos znalezc.Za kazde sugestie bedziemy wdzieczne.
  Hanka & Paulina

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Back

O AUTORZE